Namo durys

Namo durys

NAMO DURYS – tai metalinės lauko durys skirtos naudoti, ten kur yra didelis praeinamumas ir sudėtingos, bei besikerinčios oro sąlygos, gamybos metu skiriamas didelis dėmesys durų apsaugai nuo įsilaužymo, bei siekiama išgauti kuo geresniu šilumos ir garso perdavimo rodiklius.

Namo durų konstrukcija –  gali būti tiek vienvėrė  tiek dvivėrė.  Nepriklausomai nuo angos matmenų, vienvėrė konstrukcija visada yra galima, gaminant su viršutinėmis ir šoninėmis aklėmis. Galimi įvairus durų matmenys.

Namo durų apdaila – populiariausias būdas, tai metalinė konstrukcija nudažyta milteliniu būdu ir iš abiejų pusių dengta MDF / VAF ar OKOUME plokštėmis . (Miltelinis dažymas – tai pažangi apdailos technologija skirta įvairiausioms dalims, medžiagoms ir produktams, naudojamiems įvairiose pramonės šakose. Proceso metu gaminys padengiamas dekoratyviniu ir apsauginiu miltelinio dažymo paviršiumi. Tokiu būdu gaminys apsaugotas nuo karščio, šalčio, braižymo, korozijos, balimo ir kitų oro sąlygų poveikio. Milteliniais dažais padengtas metalinis paviršius tampa itin patvarus ir atsparus smūgiams, dažai išlaiko savo elastingumą netgi įvykus paviršiaus deformacijai ir yra atsparūs nusitrynimui, ultravioletinio ir klimatinio gamtinių reiškinių poveikiui.)

Naudojant MDF ar VAF plokščių raštą galima pasirinkti iš siūlomų arba sukurti savąjį, kurį gamyboje naudojamos modernios staklės išfrezuos ant pasirinktos plokštės.

Namo durų užraktai – Pirmenybė teikiama garsiausiu seifo tipo spynų gamintojų produkcijai, galimi visi mechaniniai užraktai, kodinės – mechaninės spynos, elektromagnetinės, elektromechaninės , solenoidinės spynos su valdikliais. (el. raktų skaitytuvai, elektroninės kodinės konsolės, telefonspynės), elektriniai durų pritrauktuvai.

Namo duryse papildomai gali būti įrengta: stiklo paketas varčioje arba aklėse (įvairių matmenų ir atspalvių, saugus, grūdintas, armuotas),  nerūdijančio plieno apdailos, kurios apsaugos dažytą paviršių nuo pažeidimų ir korozijos (slenksčio ar / ir varčios apačios), įvairių dydžių ir dizaino patraukimo rankenos, atviros varčios fiksavimo „kojelė“, apvadai, ventiliacinės grotelės, durų atrama su gumos įdėklu, įvairaus pajėgumo durų pritrauktuvai, arkos.

Komplekte įeina:

1 x Šarvuotos durys

1 x Spyna su rankenomis

3 x Raktai

Namo durų kaina: nuo —€