Laiptinės durys

Laiptinės durys

Laiptinės durys – tai metalinės lauko durys skirtos naudoti, ten kur yra didelis praeinamumas ir sudėtingos, bei besikeičiančios oro sąlygos.

Laiptinės durų konstrukcija –  gali būti tiek vienvėrė, tiek dvivėrė.  Nepriklausomai nuo angos matmenų, vienvėrė konstrukcija visada yra galima, gaminant su viršutinėmis ir šoninėmis aklėmis. Galimi įvairus durų matmenys.

Laiptinės durų apdaila – populiariausias būdas, tai konstrukcija nudažyta milteliniu būdu, praktiškiausia spalva laikoma RAL 8017, tačiau galimos ir kitos spalvos iš RAL atspalvių paletės (Miltelinis dažymas – tai pažangi apdailos technologija skirta įvairiausioms dalims, medžiagoms ir produktams, naudojamiems įvairiose pramonės šakose. Proceso metu gaminys padengiamas dekoratyviniu ir apsauginiu miltelinio dažymo paviršiumi. Tokiu būdu gaminys apsaugotas nuo karščio, šalčio, braižymo, korozijos, balimo ir kitų oro sąlygų poveikio. Milteliniais dažais padengtas metalinis paviršius tampa itin patvarus ir atsparus smūgiams, dažai išlaiko savo elastingumą netgi įvykus paviršiaus deformacijai ir yra atsparūs nusitrynimui, ultravioletinio ir klimatinio gamtinių reiškinių poveikiui.)

Galimi ir kiti laiptinės durų apdailos variantai, naudojant MDF /  VAF / OKUME plokštes. Naudojant MDF ar VAF galima atkartoti buvusi senųjų durų dizainą, tai ypač aktualu namui esant paveldosaugos zonoje, taip pat galima sukurti savo raižinį.

Laiptinės durų užraktai – galimi visi mechaniniai užraktai, kodinės – mechaninės spynos, elektromagnetinės, elektromechaninės, solenoidinės spynos su valdikliais. (el. raktų skaitytuvai, elektroninės kodinės konsolės, telefonspynės)

Laiptinės durys su telefonspyne – optimaliausias ir patikimiausias užraktas Jūsų laiptinei. Telefonspynė dažniausiai komplektuojama su elektromagnetiniu užraktu, kurį galima atrakinti, el. raktu, individualaus buto kodo pagalba, iš pasikalbėjimo ragelio esančio bute. Užsakant laiptinės durys su telefonspyne, pasikalbėjimo ragelio įrengimas būte nėra privalomas ar būtinas. Laiptinės durys su telefonspyne ženkliai sumažina pašalinių asmenų patekimą į Jūsų laiptinę, o svečius ar aptarnaujanti personalą patogu įleisti ragelio pagalba, neatskleidžiant laiptinės užrakto kodo. Užsakant laiptinės durys su telefonspyne gamybos metu yra numatomos ir paruošiamos vietos el. užraktams montuoti, tokia konstrukcija ypač patvari ir nėra kyšančių laidų. Laiptinės durys su telefonspyne yra privalomai komplektuojamos su hidrauliniu duru pritrauktuvu.

Laiptinės duryse papildomai gali būti įrengta: stiklo paketas varčioje arba aklėse (įvairių matmenų ir atspalvių, saugus, grūdintas, armuotas),  nerūdijančio plieno apdailos, kurios apsaugos dažytą paviršių nuo pažeidimų ir korozijos ( slenksčio ar / ir varčios apačios ), įvairių dydžių ir dizaino patraukimo rankenos, atviros varčios fiksavimo „ kojelė“, metaliniai apvadai, ventiliacinės grotelės, durų atrama su gumos įdėklu, įvairaus pajėgumo durų pritrauktuvai.

  • 1 x Laiptinės durys
  • 2 x Rankenos
  • 1 x Mettem spyna
  • 1 x Pritrauktuvas

Laiptinių durų kaina: nuo —€

Laiptinių durų konstrukcijų pavyzdžiai: