DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus

Atsakome į Jūsų klausimus


OKOUME – plokštė yra atspari drėgmei ir kitiems klimato poveikiams.
OKOUME apdailinęs plokštės struktūra:
Plokštės paviršius yra iš gabonmedžio (Afrikoje augantis medis, naudojamas laivų gamyboje) lukšto, apačia ir vidurinis sluoksnis  iš tos pačios medienos, tačiau kitokio apdirbimo. Tarpiniai plokštės sluoksniai yra iš minkštesnės medienos raudonmedžio.
Pagal užsakovo pageidavimą ant plokštės frezuojamas raštas iš siūlomos raštų įvairovės.
Taip pat galima sukurti individualų raštą arba atkurti raštą pagal tam tikrus parametrus.
Okoume plokštė impregnuojama, gruntuojama ir lakuojama naudojant profesionalią produkciją. Šios produkcijos dėka, plokštė apsaugoma optimaliausiai.
Plokštės storis – 12mm, apvadų storis – 18mm.

Miltelinis dažymas – tai pažangi apdailos technologija skirta įvairiausioms dalims, medžiagoms ir produktams, naudojamiems įvairiose pramonės šakose. Proceso metu gaminys padengiamas dekoratyviniu ir apsauginiu miltelinio dažymo paviršiumi. Tokiu būdu gaminys apsaugotas nuo karščio, šalčio, braižymo, korozijos, balimo ir kitų oro sąlygų poveikio. Milteliniais dažais padengtas metalinis paviršius tampa itin patvarus ir atsparus smūgiams, dažai išlaiko savo elastingumą netgi įvykus paviršiaus deformacijai ir yra atsparūs nusitrynimui, ultravioletinio ir klimatinio gamtinių reiškinių poveikiui.

VAF (vandeniui atspari fanera)arba jūrinė fanera iš abiejų pusių dengta karbolio rūgštimi, paviršius lygus, plokštė tvirta bei kieta. VAF plokštė tinkama šarvuotoms lauko durims.

MDF sudaro medienos plaušeliai ir rišamosios medžiagos, sulydyti ir supresuoti karštyje. Spalvos varijuoja nuo šviesiai rudos iki šokoladinės rudos. Įprastas storis – nuo 6 mm iki 25 mm. Pasižymi patvarumu ir pakankamu dideliu ilgaamžiškumu. MDF yra pigesnė medžiaga nei tradicinė mediena, o tai leidžia jums įgyvendinti tuos pačius sumanymus, tačiau pigiau. Kai padengsite paviršių gruntu ir dažais, mediena ir MDF atrodys vienodai.

Kairėje pusėje yra juodas jungtukas, kurio pagalba reguliuojamas garsas.

Viso yra 3 padėtys.

Nuo apačios į viršų:

  1. Išjungti garsą
  2. Vidutinis garso stiprumas
  3. Didelis garso stiprumas

Pirmiausia įsitikinkite, kad kodai yra aktyvuoti sistemoje. Šiuo atveju turite pasiklausti užsakovo (bendrijos, namo administratoriaus ir pnš.).

Kodo įvedimas:

Butas * kodas

Kodą sudaro 4 skaitmenys.

Šiuolaikiniams pritraukėjams GEZE nieko neatsitiks, jeigu paliksite atviras/paremtas duris.